Autobus śmiertelnie potrącił kobietę (aktualizacja video)

Przed godziną 11:00 (2.01) na ul. Krzywoustego, w okolicy skrzyżowania z ul. Polskich Marynarzy, autobus PKS relacji Przeryte – Lębork potrącił kobietę.

72-letnią kobietę w krytycznie stanie przewieziono do lęborskiego szpitala, gdzie po reanimacji zmarła.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta przechodziła w niedozwolonym miejscu.

Autobus zatrzymał się po 20 metrach, przed przejściem dla pieszych.

 

Video - Autobus śmiertelnie potrącił kobietę

YouTube Preview Image

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • email
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Blip
 • Dodaj do ulubionych
 • Gadu-Gadu Live
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Wykop

5 komentarzy

 1. Paweł

  Jestem ciekaw co grozi kierowcy, za potrącenie skutkiem śmiertelnym. Na pasach powinno przechodzić się, niektórzy osoby przełażą przez jezdnię nie patrzą czy samochód jedzie.

 2. Remi

  Współczuje kierowcy, ponieważ nie jest on nic winny. Kobieta wtargnęła na ulice w miejscu niedozwolonym, gdzie miała na prawdę ok 5 m od przejścia dla pieszych. Kobieta w klapkach z puszką piwa w torbie. Podejrzewam, że nietrzeźwa. Głupota ludzka. Jeszcze raz współczuję kierowcy, zrobił co mógł.

 3. marzena

  Co po nie którzy maj oczy w bu…e nie patrzą czy coś nie jedzie chodzi sie po pasach a nie po nieoznakowanej ulicy!!! Szkoda tylko tego kierowcy bo wiadomo ze autobusy po mieście nie jeżdżą szybko

 4. Ratownik

  Puszka obok czapki nie świadczy o tym, że ta puszka była w torebce.

  Przebiegała czy nie przebiegała kierowca powinien zachować szczególną ostrożność !!.

 5. Paweł

  Ratownik:, kierowca powinnien zachować szczególną ostrożność, co ma zrobić kierowca, jeżeli ktoś przebiega przez ulicę, nie patrzy czy coś jedzie. On może tylko hamować, autobus waży kilka ton, odległość hamowania jest większa niż samochodu osobowego. Dzisiaj jechałem, pewna osoba weszła na pasy, nie patrząc czy jedzie jakiś samochód, miała klapki na oczach. Co by było gdyby była zimna, lód, nie chcę myśleć o tym. Ludzie powinni zrozumieć że samochód, autobus swoje waży, nie da go zatrzymać się od razu. Musiałem gwałtownie hamować. Jeżeli coś by stało, to by była moja wina, a nie przechodnia. Podam przykład: Maszynista prowadzący pociąg pośpieszny widzi że ktoś leży na torach: gdy zauważy to może tylko hamować, pociągu ważącego kilkanaście ton, to nie można zatrzymać szybko, droga hamowania jest większa. Na you tube jest filmik gdzie maszyniści opowiadają o momentach kiedy przejechali człowieka. Szkoda jest mi kierowcę.

Dodaj komentarz

*