Brawo dla „Bravo”

Kolejnym sukcesem zakończył się udział tancerzy z zespołów Mini Bravo i Bravo w Ogólnopolskim Festiwalu Grup Tanecznych „DANCE GROUP”, który odbył się w dniach 5-6 kwietnia w Gdańsku. Wszyscy podopieczni Piotra Zagrodnika z Agencji Artystycznej „BRAVO” godnie reprezentowali Lębork oraz studio tańca, tańcząc na wysokim poziomie.

I miejsce w kategorii mini formacje hip-hop do 11 lat zajął zespół Mini Bravo, w składzie: Aurelia Cygert, Eryk Keller, Jan Pajuro, Kacper Miedziński i Mateusz Stalke.

III miejsce w kategorii mini formacje hip-hop 12-15 lat wywalczył zespół Bravo w składzie: Kornelia Kreft, Konstancja Keller, Natalia Podhajska, Martyna Serwańska i Zuzanna Więckowska.

Bardzo dobre miejsca zajęli soliści hip-hop do lat 8: Mateusz Stalke (IV miejsce) i Michalina Orzińska (V miejsce).

Kacper Miedziński, który rywalizował w kategorii solo hip-hop do 11 lat wytańczył srebrny medal, a Aurelia Cygert zakończyła zawody na IV miejscu. W tej kategorii tańczyli również: Jan Pajuro i Milena Daniluk.

W kategorii solo hip-hop 12-15 lat startowały 3 tancerki: Kornelia Kreft, Konstancja Keller i Martyna Serwańska, która dostała się do finału i otrzymała wyróżnienie.

Całe podium w kategorii duety hip-hop do 11 lat zajęli tancerze z Lęborka: Mateusz Stalke i Aurelia Cygert (I miejsce), Eryk Keller i Kacper Miedziński (II miejsce) oraz Marcelina Górka i Weronika Pioch (III miejsce).

Równie dobrze zaprezentowały się duety hip-hop 12-15 lat. Martyna Serwańska i Kornelia Kreft zajęły II miejsce, a Konstancja Keller i Zuzanna Więckowska III miejsce.