Konferencja „Koalicji dla Lęborka” przed II turą (video)

KWW „Koalicja dla Lęborka” zorganizował konferencję prasową, podczas której podsumowano kampanię samorządową i ponownie zaprezentowano kandydata na burmistrza Witolda Namyślaka.

Video - Konferencja „Koalicji dla Lęborka” przed II turą

YouTube Preview Image
Podziel się na:
 • Facebook
 • email
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Blip
 • Dodaj do ulubionych
 • Gadu-Gadu Live
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Wykop

3 komentarzy

 1. grrrrr

  hmm… zabrakło jednego „apostoła”, żeby była pełna 12, ale pewnie Stenka zaspał na to spotkanie. Ostatnia wieczerza – to tylko kojarzy mi się z tym zdjęciem i niech tak pozostanie. A kto był Judaszem w tym towarzystwie pozostanie moją tajemnicą. W każdym razie był i wiele do powiedzenia miał na temat szczerości prezentowanych wypowiedzi.
  Drodzy Mieszkańcy Lęborka, niech Was nie zwiedzie uśmiech i ojcowskie rozkładanie ramion w geście uścisku przez obecnego burmistrza. Ta formuła władzy już się wyczerpwała. Nie załatwicie w ratuszu nic, skoro do tej pory to sie wam nie udało. Jeśli chcecie zmian, musicie zagłosować przeciw układowi, wybrac Szredera, żeby poznac nowy styl władzy. Przejrzysty, otwarty i ukierunkowany na rozmowy o potrzebach miejscowej społeczności. Zamykanie się w hermetycznych 4 ścianach (jak na te konferencji) w przeświadczeniu o wiedzy na temat potrzeb lęboczan jest wielka pomyłką. Pan kędzierzawy ze zdjęcia jest, bo jest i trwać będzie, bo bierze za to 12 tysięcy co miesiąc – Wam z tego nie przyjdzie nic, poza 4 latami straconej szansy na rozwój, jeśli na niego załosujecie.

 2. kuas

  ty oszuscie

 3. panie szreder ( pisownia zamierzona ). Nie widzęw w panu nawet cienia szczerości w tym co pan proponuje dla Lęborka. Na pewno na pana nie zagłosuje choćby przez to z jakimi ludźmi pokazuje się pan codziennie . Nie chcę by nasze miasto stoczyło się do poziomu pana i jemu podobnych . Szemrane interesy , pogarda dla ludzi , którą stara się pan nieudolnie ukryć , aż bije w oczy . Kpina z prawa stanowionego jak i zwyczajowego jest u pana na porządku dziennym . Wstydził bym się mówić , że mieszkam w Lęborku w którym rządzi człowiek tak wątpliwej moralności jak pan . Mam nadzieje , że po przegranych 30 listopada wyborach nazwisko szreder przestanie męczyć praworządnych Lęborczan . I niech pan przestanie opowiadać bzdury o tym np. że będzie pan miał jakikolwiek wpływ na funkcjonowanie szpitala , ponieważ nie ma pan nawet zamiaru dalej myśleć o tej instytucji .

Dodaj komentarz

*