Pielęgniarki u Starosty. Starosta u Pielęgniarek. (video)

W czwartek (6.11) pielęgniarki i położne protestowały przed Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku, domagając się podwyżki płac. Do protestu przyłączyły się również pielęgniarki z lęborskiego szpitala. Przed wyjazdem do Gdańska na ręce starosty złożyły petycję z postulatami a dzień wcześniej po spotkaniu starosty z pielęgniarkami odbyła się konferencja prasowa. Zapraszamy do obejrzenia relacji video.

Video - Pielęgniarki u Starosty. Starosta u Pielęgniarek.

 

YouTube Preview Image

 

YouTube Preview Image

 

 

 

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • email
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Blip
 • Dodaj do ulubionych
 • Gadu-Gadu Live
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Wykop

3 komentarzy

 1. no name

  Od 7lat bez podwyżki i dopiero protest !!!
  Ceny coraz wyższe z roku na rok.

 2. Przemek

  Panie starosto! Niech Pan przestanie pi…ic na okrągło, że to się zmieni, jak zmieni się system. System sie zmieniał – również za waszej władzy – i nic to nie dało. Pańskie zarobki za „nicnierobienie” zabezpieczyłyby na spokojnie byt co najmniej 4 pielęgniarek, które na względzie mają przede wszstkim utrzymanie życia pacjenta, Nierzedko muszą również nadzorować ordynowanie leków pacjentom przez lekarzy zajętych gromadzeniem sztapelków pieniędzy na nową furę lub daczę za miastem, aby leczenie było skuteczne. Przestań pan pieprzyć głupoty, że Rada Społeczna nic nie może. Rada Społeczna może zmienić uwikłanego w różne rozrachunki dyrektora na rzecz rzeczywistego menadżera zarządazjącego lęborskim szpitalem dla dobra pacjenta i peronelu. Przygotowania do prywatyzacji w lęborskim szpitalu sięgaja 1998 roku. Warto prześledzić ten proces,tylko po co, skoro pan dyr. jest pana starosty partyjnym kolegą… Kiedys PZPR, teraz PO jest jedyną siła sprawczą tego narodu. Mam nadzieję, że żadna z sióstr nie będzie Panu kiedyś musiała zmieniac pamparsa na starość za 1500 zł brutto. No nie, Pan jestes zabezpieczony, czego nie można powiedzieć o 99,99% populacji mieszkańców Lęborka. Więc skończ Pan pierdzielić głupoty i albo TAK – podwyżka, albo NIE – walcie sie siostry, niech Pan odpowie. Boli? Tak boli to brzemię władzy, które Pan przejął na siebie 4 lata temu. I oby nie na dłużej.

 3. Paweł

  Panie Starosto! Pan nie ma wpływu? Wolne żarty! To kto ma mieć wpływ? My zwykli, szarzy obywatele? Dyrektor szpitala to przecież Pana dobry kolega! Przestańcie w końcu sami liczyć kasę i zadbajcie o kasę dla tych, którym często brakuje „do pierwszego”.

Dodaj komentarz

*