Wyniki wyborów na Burmistrza i do Rady Miasta w Łebie

Podajemy w wyborach na Burmistrza i do Rady Miasta w Łebie. Wyniki sporządzono na podstawie protokołów poszczególnych komisji. 

Wybory na Burmistrza Łeby

 

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania: 3 2 7 3

Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania: 1 9 6 3

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów:  1 9 2 7

Liczba głosów nieważnych: 3 6

Na poszczególnych kandydatów na burmistrza oddano następujące liczby głosów ważnych:

Klińska Halina Aniela – Komitet Wyborczy Wyborców ”TOBIE I MIASTU” – 5 8 2 – 30,20%
Okenczyc Piotr Witold – Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość – 1 1 2 – 5,81%
Szumała Krzysztof Marek – Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały  - 1 6 7 – 8,67%
Strzechmiński Andrzej Marek – Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego ”Nowoczesna Łeba” - 1 0 6 6 – 55,32%

Wymaganą liczbę głosów uzyskał i został wybrany na burmistrza: Strzechmiński Andrzej Marek – Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego ”Nowoczesna Łeba”

 

Wybory do Rady Miasta Łeby

 

Okręg 1:

- HACHAJ Józef Leonard - Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 2 3
- NIEDŹWIECKI Michał Jacek - Komitet Wyborczy Wyborców TOMASZA LASKOWICZA, Lista nr 18 * * * 3 4
- JABŁOŃSKI Mariusz - Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 5 9
- SKOBODZIŃSKI Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 1 4
- PIETRUSZEWSKI Wojciech - Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 4 1

 

Okręg 2:

- OKENCZYC Piotr Witold
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 2 5
- LECHOŃCZAK Barbara
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 1 7
- MIKUŁKO Olga Jowita
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 2 6
- LASKOWICZ Tomasz Władysław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców TOMASZA LASKOWICZA, Lista nr 18 * * * 2 6
- KLEINA Józef Mateusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 4 4

 

Okręg nr 3:

- GRECZKO Ludwik
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 3 9
- WIŚNIEWSKA Barbara Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 1 1
- GIERSZEWSKI Daniel Grzegorz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 4 2
- JAROSZ Andrzej Waldemar
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 2 4

 

Okręg 4:

- LEŚNIAK Krzysztof Dariusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 2 4
- STARZYŃSKA Aleksandra Dominika
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 3 2
- DERBA Agnieszka Monika
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 4 9
- RESZKE Dorota Barbara
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 1 6

 

Okręg 5: 

- SZYMAŃSKA Elżbieta Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 2 2
- DETTLAFF Emil Jerzy
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 4 7
- ZIELIŃSKA Genowefa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 1 3
- ZIROTZKA Katarzyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 2 4

 

Okręg 6:

- PRANGA Zbigniew
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 6 1
- KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 * * * 1 4
- NOWAK Oliwia Joanna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 1 9
- SZUMAŁA Krzysztof Marek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 1 3
- KUŻEL Jan Antoni
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 1 6

 

Okręg 7: 

- NAGÓRNIEWICZ Krzysztof Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * * 9
- RYCHTER Przemysław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 4 4
- KOSS Dorota Wioleta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 2 4
- KASINA Piotr Przemysław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 4 6

 

Okręg 8:

- CZETERBUK Mieczysław Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 1 2
- TROJANOWICZ Teresa Ewa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 6 1
- KARAPUDA Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 2 5
- GRECZKO Rudolf Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 1 4

 

Okręg 9: 

- SMORAWSKA Beata Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 5 6
- OSTROWSKI Mirosław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 1 3
- DĄBROWSKA-MISIOREK Katarzyna Beata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 4 3
-JAROCKI Henryk Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * * 4

 

Okręg 10:

- BISKOT Bogusław Waldemar
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 5 9
- HOKUSZ Brunon
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 1 3
- KWIDZIŃSKA Margita Grażyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 2 8
- KLEINA Radosław Kazimierz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Radosław Kleina, Lista nr 19 * * * 2 0
- KARAPUDA Zbigniew Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * * 8

 

Okręg 11:

- JAGODZIŃSKA Joanna Wanda
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 2 2
- DAMIAŃSKI Damian Jerzy
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 2 7
- WOLFF Aleksandra Zofia
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 2 7
- MAZUR Katarzyna Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 5 1

 

Okręg 12: 

- RATAJ Adam Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 2 4
- BECZYCZKO Karol Władysław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców KAROL BECZYCZKO, Lista nr 20 * * * 2 1
- STACHEWICZ Halina Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 1 9
- BUSZMAN Bartosz Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 1 4
- WÓJCICKA Magdalena Ewelina
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 4 3

 

Okręg 13:

- GRALA Aleksandra Sylwia
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 1 6
- BEDNAREK Agnieszka
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 * * * 4 2
- STASIAK Zdzisław Zygmunt
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 5 2
- ULEWICZ KARAŚ Lucyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 1 9
- OLECH Piotr Paweł
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * * 6

 

Okręg 14: 

- MIELEWCZYK Stanisław Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 3 4
- SIERANT Adam Maciej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * 1 8
- DOLECKI Zbigniew
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 4 6
- GAŁĄZKA Dawid Bartłomiej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 1 9

 

Okręg 15:

- STRZEGOWSKA Maria Dorota
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Szumały, Lista nr 14 * * * * 6
- KISIELEWSKA Hanna Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „TOBIE I MIASTU”, Lista nr 17 * * * 4 8
- GRYMM Henryk Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Strzechmińskiego
„Nowoczesna Łeba” Lista nr 15* * * 4 6
- PRASZCZAK Krzysztof Grzegorz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Łeba nasza przyszłość, Lista nr 16 * * * 1 7

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • email
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Blip
  • Dodaj do ulubionych
  • Gadu-Gadu Live
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Wykop

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

*