XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łebie

Podczas XXI Finału WOŚP w Łebie odbyła się zagorzała licytacja wielu fantów. Pod młotkiem znalazły się m.in. fotel Burmistrza Miasta Łeby, czyli możliwość sprawowania władzy w wybranym przez siebie dniu w łebskim magistracie wraz z osobistym piórem Burmistrza, które wylicytował łebianin za kwotę 200 zł. Na aukcji wystawiony był też strój Krzysztofa Ignaczaka- Reprezentanta Polski w piłce siatkowej z autografami zespołu, który z kolei wylicytowano za 300 zł. Ciekawostką jest fakt, iż strój ten przekazany został przez zwycięzcę licytacji z roku ubiegłego.

Licytowane były także gadżety miasta Łeba, Szczyrk i Mikołajki partnerów akcji Morze, Góry i Mazury, przy wsparciu Radia ZET, które przyłączyło się do aukcji WOŚP przekazując gadgety z logo radia. Fanty przekazał również Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łebie, Habenda Windsurfing, Port Jachtowy w Łebie, Lokalna Grupa Rybacka „Pradolina Łeby”oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łebie. Jednym z najbardziej unikalnych fantów jednak okazał się Certyfikat Morsa Łebskiego wraz Koszulką Łeby, który wylicytowano za kwotę 200 zł. Wszystkie rekwizyty cieszyły się zainteresowaniem wśród obecnych, a wymienione fanty to tylko niektóre spośród 30 licytowanych.

W przerwach między licytacjami nie można było się nudzić. Gości zabawiały występy lokalnych zespołów. Orkiestrę w Łebie rozpoczął zespół Luby i Wiktora śpiewający szlagiery polskiej i ukraińskiej biesiady oraz grupy muzyczno ? wokalne z Gimnazjum w Łebie: niezastąpiony zespół VIVO i debiutujący zespół LITTLE TALKS. Podczas tanecznych występów można było podziwiać młode talenty z łebskich szkół takie jak zespół taneczny Presto II ze Szkoły Podstawowej oraz Presto z Gimnazjum, które zaprezentowało fragmenty tańca z musicalu pt. ” Taniec Wampirów – skazani na wieczność”. Przedstawione zostały również sztuki walki karate przez dzieci z grupy Małych Karateków z klubu Shotokan – sekcja Łeba. W łebskim sztabie WOŚP czynnie zaangażowało się 60-ciu wolontariuszy w działaniach organizacyjnych, administracyjnych oraz artystycznych.

Jesteśmy szczęśliwi, że ludzi dobrego serca nieustannie przybywa. Pragniemy podziękować wszystkim mieszkańcom za wspólne granie oraz za to, że zawsze można na nich liczyć. To dzięki Wam możemy zasilić konto WOŚP o kwotę blisko 6 200 zł! Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!


Paweł Dąbrowski
Asystent Burmistrza Miasta Łeby
Podziel się na:
  • Facebook
  • email
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Blip
  • Dodaj do ulubionych
  • Gadu-Gadu Live
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Wykop

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

*