Konkursowo w MDK

W Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku odbyło się podsumowanie XVII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Moje marzenie” oraz Konkursu Plastycznego pt. „Wehikuł czasu – wspomnienie o przeszłości lub wyobrażenie przyszłości”. Akcja konkursowa była skierowana do dzieci i młodzieży z Województwa Pomorskiego.

Video - Konkursowo w MDK

YouTube Preview Image

 

PROTOKÓŁ

z dnia 03.12.2012 roku z komisji konkursowej XVII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „MOJE MARZENIA”
Skład jury:
1. Halina Krzewniak – Prezes Stowarzyszenia TAK – Przewodnicząca Komisji,
2. Teresa Szczepańska – dyrektor MDK w Lęborku,
3. Jadwiga Niedbała – członek Stowarzyszenia TAK,
4. Agata Dorywalska – absolwent Instytutu Wzornictwa PK w Koszalinie,
5. Alicja Łaga – członek Stowarzyszenia TAK.

Na konkurs wpłynęło: 1217 prac z 75 placówek z 31 miast i wsi. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące prace:

Nagroda główna
Amelia Wetta – l. 9 – Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO Lębork – op. Bożena Siuta

Grupa wiekowa: 4-5 lat
I miejsce Olga Janusz - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku, op. Grażyna Popin
II miejsce Zofia Pacek - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, op. Alina Walkusz
III miejsce Malwina Śliwa - Przedszkole nr 121 Wrocław, p. Agnieszka Skowerska – Zaworska
wyróżnienie: Zuzanna Zwara - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, op. Beata Synowiec
wyróżnienie: Amelia Jasińska - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, op. Beata Synowiec
wyróżnienie:  Aleksandra Koszałka - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, op. Beata Synowiec

Grupa wiekowa: 6-8 lat
I miejsce Magdalena Ziemkowska - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku, op. Grażyna Popin
II miejsce Julia Grzebyta - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO w Lęborku – op. Bożena Siuta
III miejsce Iga Kamińska - Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży Wrocław, p. Agnieszka Grzechowiak
wyróżnienie: Natasza Ciesielska - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku, op. Grażyna Popin
wyróżnienie: Konstanty Lubański - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku, op. Grażyna Popin
wyróżnienie: Marta Mitura - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, op. Beata Synowiec
wyróżnienie: Magdalena Skwarło - Przedszkole nr 1 w Lęborku, op. Janina Burzyńska

Grupa wiekowa: 9-12 lat
I miejsce Antonina Ciszewska - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO w Lęborku – op. Bożena Siuta
II miejsce Maciej Bławat - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku, op. Grażyna Popin
III miejsce Zuzanna Gałka - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO w Lęborku – op. Bożena Siuta
wyróżnienie: Dawid Meyer - Szkoła Podstawowa nr 5 Lębork, p. Alicja Głodowska
wyróżnienie: Weronika Półrolniczak Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku, op. Grażyna Popin
wyróżnienie: Anielka Alenowicz Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży Wrocław, p. Małgorzata Michniak
wyróżnienie: Kacper Stojek Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, op. Beata Synowiec

Grupa wiekowa: 13-16 lat
wyróżnienie: Natalia Leper - Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku, op. Barbara Jażdżewska

Szkoły Specjalne
wyróżnienie: Weronika Pyśniak - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy, op. Małgorzata Łosiak
wyróżnienie: Klaudia Owsiana - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy, p. Małgorzata Łosiak
wyróżnienie: Natalia Janiszek - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lęborku , op. Iwona Zegadło

 

PROTOKÓŁ

z dnia 03.12.2012 roku z komisji konkursowej Konkursu Plastycznego pt. „Wehikuł czasu – wspomnienie o przeszłości lub wyobrażenie przyszłości”
Skład jury:
1. Halina Krzewniak – Prezes Stowarzyszenia TAK – Przewodnicząca Komisji,
2. Teresa Szczepańska – dyrektor MDK w Lęborku,
3. Jadwiga Niedbała – członek Stowarzyszenia TAK,
4. Agata Dorywalska – absolwent Instytutu Wzornictwa PK w Koszalinie.
5. Alicja Łaga – członek Stowarzyszenia TAK.

Na konkurs wpłynęło: 92 prac z 9 placówek miasta Lęborka.
Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące prace:

NAGRODA GŁÓWNA
Aleksandra Piotrowicz ( 2 prace)
– Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku – op. Grażyna Popin
- Szkoła Podstawowa nr 8 Lębork – op. Beata Płocharska

Grupa wiekowa: 6-8 lat
I miejsce Maciej Bławat - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku - op. Grażyna Popin
II miejsce Eliza Gostkowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Beata Synowiec
III miejsce Marta Kulik - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku- op. Alina Walkusz
wyróżnienie: Wiktoria Mruk - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Alina Walkusz
wyróżnienie: Karolina Kalbarczyk Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Alina Walkusz

Grupa wiekowa: 9-12 lat
I miejsce Oktawia Topyło - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Beata Synowiec
II miejsce Zuzanna Piotrowska - Szkoła Podstawowa nr 8 Lębork – op. Beata Płocharska
III miejsce Kornelia Klawikowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Alina Walkusz
wyróżnienie: Weronika Półrolniczak - Szkoła Podstawowa nr 8 Lębork – op. Beata  Płocharska
wyróżnienie: Daria Krzyżanowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Alina Walkusz

Grupa wiekowa: 13-16 lat
I miejsce Patrycja Ziemienowicz - Społeczne Gimnazjum Językowe LTO Lębork,  - op. Grażyna Popin
II miejsce Agata Kowalska - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Beata Synowiec
III miejsce Anna Kożuchowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Beata Synowiec
wyróżnienie: Maria Dziedzik - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Beata Synowiec
wyróżnienie: Aleksandra Stefaniak - Gimnazjum nr 3 w Lęborku – op. Wioletta Szymonik
wyróżnienie: Paulina Mantaj - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lęborku, p. Iwona Zegadło
wyróżnienie: Elwira Babijak - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lęborku, p. Iwona Zegadło

Podziel się na:
  • Facebook
  • email
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Blip
  • Dodaj do ulubionych
  • Gadu-Gadu Live
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Wykop

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

*