„Zwariowany komisariat” w Lęborku. Wygraj bilety.

Duża dawka humoru i przezabawne dialogi w spektaklu o pracy policjantów w małym przygranicznym miasteczku, na miarę znanego sitcomu „13 posterunek” to propozycja Lęborskiego Centrum Kultury na jesienną chandrę.

Z pewnością nie ma nic lepszego na długie jesienne wieczory niż znakomita komedia, zwłaszcza w gwiazdorskiej obsadzie, a ponieważ  „Zwariowany komisariat” to prawdziwa terapia śmiechem, z pewnością poprawi nastrój każdemu, kto się na nią wybierze.

Spektakl autorstwa Leszka Kwiatkowskiego to pełna humoru i absurdu komedia z nasyconymi humorem piosenkami w wykonaniu znanych aktorów m.in. Jacka Kawalca, Piotra Pęgowskiego, Tadeusza Rossa, Ewy Kuklińskiej czy znanego z niezapomnianej roli komendanta policji w kultowej komedii „U Pana Boga za piecem” Andrzeja Zaborskiego .

Bohaterów spektaklu charakteryzuje alogika myślenia, co powoduje pełny nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. Na co dzień zmagają się z rutynowymi sprawami przygranicznego komisariatu, gdzie wbrew pozorom dzieje się wiele. Życie nabiera rumieńców, kiedy na komisariat trafia Agent Tomek, przeniesiony z CBA za nieudolne operacje specjalne. Przez komisariat przewiną się również iluzjonista, przemytnik, lekarz, były minister z „oryginalnej urody” żoną a wraz z nimi generał policji. Wszystko to zwiastuje naprawdę zwariowane sytuacje.

Sama forma spektaklu jest bardzo zbliżona do kabaretu a wartka akcja, przezabawne dialogi i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy. Tego nie można przegapić!

Komedia wystawiana będzie w środę, 27 listopada o godzinie 17:00 w Kinie Fregata. Bilety w cenie 70 złotych można nabyć bezpośrednio w Kasie Kina przy ulicy Gdańskiej 12 (59 8622-530), w Centrum Informacji Turystycznej przy alei Niepodległości 6 oraz u organizatora – 603 233 363.

———————————————————————————-

Specjalnie dla Naszych czytelników ogłaszamy konkurs w którym do wygrania 1 podwójne zaproszenie na spektakl (wartość nagrody to 140 zł). Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się Komendant posterunku?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do poniedziałku (25.11) do godz 21:00. Prosimy o podanie nr telefonu, ponieważ ze zwycięzcą będziemy kontaktować się telefonicznie.

 

Wyniki konkursu:

Podwójne zaproszenie na spektakl wygrała Pani Małgorzata.

Serdecznie Gratulujemy

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • email
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Blip
  • Dodaj do ulubionych
  • Gadu-Gadu Live
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Wykop

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

*