ZBIÓRKA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH WE WRZEŚNIU

 

Burmistrz Miasta Lęborka informuje, że 6 września 2013 r. na terenie gminy Lębork odbędzie się ZBIÓRKA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH wysegregowanych z odpadów komunalnych pochodzących z gospodarstw domowych w zabudowie jednorodzinnej.

Zbiórce podlegają farby, lakiery, kleje, rozpuszczalniki, oleje, smary, środki czyszczące, środki ochrony roślin, środki do konserwacji drewna itp. oraz opakowania po tych substancjach, świetlówki, lampy fluorescencyjne, akumulatory, baterie.

Odpady należy wystawić bezpośrednio przed swoje posesje tak, aby nie utrudniały ruchu pojazdów i pieszych, najpóźniej do godziny 7.00 w dniu zbiórki.

Dla mieszkańców kamienic i bloków mieszkalnych taka sama zbiórka przewidziana jest w drugiej połowie września br. Szczegóły zbiórki odpadów niebezpiecznych w zabudowie wielorodzinnej – wkrótce.

W przypadku jakichkolwiek pytań można kontaktować się Wydziałem Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Lęborku, ul. Armii Krajowej 14, pok. C 201, tel. 59 8637755, 59 8637702, ochrona@um.lebork.pl, odpady@um.lebork.pl