I Karnawałowy Trail Półmaratonu w Łebie – Zaproszenie

Po czterech latach nieobecności Łeba wraca na biegową mapę Polski, czyli zapowiedź I Karnawałowego Trail Półmaratonu w Łebie.


1. marca 2014 roku to nadmorskie miasteczko zapełni się biegaczami. Będą oni mieli okazję,
aby przemierzyć malownicze szlaki leśne, zahaczyć o plażę i aby poznać smak żywiołowej
konkurencji w karnawałowym stylu.

Od czasu Biegu po Złocistej Plaży w Łebie brakowało wydarzenia, które zrzeszałoby
aktywnych biegaczy. Zdrowotel Łeba zdecydował się temu zaradzić i zorganizować
I Karnawałowy Trail Półmaraton. Okoliczne tereny są tak przyjazne osobom lubiącym sport, że wszystkie lokalne zawody za każdym razem są nie lada przyjemnością dla uczestników.

W Łebie przez zaplanowane 21 kilometrów zawodnicy będą mogli zakosztować prawdziwej
rywalizacji tylko dla najlepszych, gdyż zawody te mają ustalony limit czasowy – zegarowe trzy godziny – po czym następuje automatyczna dyskwalifikacja. To teoretyczne ograniczenie ma za zadanie zwiększyć poziom i uatrakcyjnić samą imprezę. Trasa będzie jedną pętlą i w znacznej większości poprowadzona zostanie przez tereny leśne (Rezerwat Przyrody Mierzeja Sarbska), gdzie co kilometr (i oczywiście w trudniejszych miejscach) będą widniały oznaczenia. Pomiar czasu odbywał się będzie elektronicznie – za pomocą chipa przyczepianego do buta. Nie zabraknie też punktów medycznych, z napojami i odżywkami. Na mecie, na każdego uczestnika czekał będzie specjalny okolicznościowy medal i pełen dwudaniowy obiad oraz napoje i słodycze. Ponadto zwycięzcy, czyli ci, którzy staną na podium w swoich kategoriach wiekowych, jak i w kategorii OPEN, zostaną uhonorowani pucharami odpowiednimi co do zajętego miejsca. W kategorii OPEN,
dla najlepszej trójki, organizator ufundował atrakcyjne nagrody w postaci voucherów na łączną kwotę 1000 zł., do wykorzystania na noclegi i zabiegi rehabilitacyjno-regeneracyjne w Zdrowotelu Łeba.

Dodatkową atrakcją jest organizowany konkurs na najlepsze biegowe przebranie
karnawałowe. Najciekawszy biegający super bohater, zombie, wampir, księżniczka itd. otrzyma również voucher na dowolną usługę w Zdrowotel Łeba i wyróżnienie.

Warto jeszcze zaznaczyć, że I Karnawałowy Trail Półmaraton nie jest debiutem
organizacyjnym Zdrowotelu Łeba, mają oni za sobą kilka podobnych, kilkusetosobowych imprez, które były jednymi z najlepszych i największych w tej części Polski.

Przyjazd do Łeby nie musi ograniczać się do samych zawodów. Już na piątkowy wieczór –
28. lutego – zaplanowano koncert szant duetu Trawers. W sobotę, w dzień zawodów, w związku z końcówką karnawału, odbędzie się bal ostatkowy. Wszystko to będzie miało miejsce w ośrodku Zdrowotel Łeba.

Serdecznie zapraszamy na nową jakość zawodów – Łeba, I Karnawałowy Trail Półmaraton,
weekend 28. lutego – 2. marca – Zdrowotel Łeba.

Podziel się na:
  • Facebook
  • email
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Blip
  • Dodaj do ulubionych
  • Gadu-Gadu Live
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Wykop

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

*