Szanowni Państwo!

 

LeborkNEWS.pl to najszybciej rozwijające się medium w regionie. Działamy od lipca 2012r. i już zyskaliśmy sympatię internautów, o czym może świadczyć chociażby ponad 7200 fanów na Facebook’u. Ponadto nasze materiały są zauważane i prezentowane przez ogólnopolskie stacje telewizyjne tj.: TVP, TVN, TVN24 czy POLSAT. Nasze zdjęcia były publikowane m.in. w: Nadmorski24.pl, TVN24.pl, elblag24.pl, gp24.pl, remiza.com.pl, naszemiasto.pl, radiogdańsk.pl, fakt.pl co potwierdza rzetelność, obiektywizm i pasję tego co wykonujemy.

Objęliśmy patronaty medialne nad imprezami m. in.:

- Gala Boksu Polska vs Kanada

- Międzynarodowy Turniej U-12 piłki nożnej chłopców – Hotel Mistral Sport Cup 2013.

- XXVII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Mieczysława Stryjewskiego

- 3 i 4 edycja Lęborski Photo Day

- VII Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego

- Koncert „Ballady i Romanse Rosyjskie” w wykonaniu Julii Vikman

- III Edycja Festiwalu „Mam Pasję”

- Warsztaty Ratownicze – „Ratownictwo przy użyciu sprzętu motorowodnego”

Przystąpiliśmy również do akcji „Kamizeli dla rowerzystów” organizowanej pod patronatem Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, w której przekazaliśmy kamizeli odblaskowe z logo naszego portalu, aby rowerzyści byli bardziej widoczni na drodze.

Całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy widzów. Staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne wydarzenia i przekazać jak najwięcej rzetelnych informacji.

„LęborkNEWS.pl” jest dziennikiem i jako jeden z nielicznych portali z terenu lęborskiego jest oficjalnie zarejestrowanym i wpisanym do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 444 księgi rejestrowej w Sądzie Okręgowym w Słupsku.

Wydawca serwisu LeborkNEWS.pl firma Artifex od dnia 27.03.2013 uczestniczy w programie RZETELNA FIRMA, realizowanym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Przyznanie naszej firmie certyfikatu jest świadectwem wysokiej wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej firmy Artifex.

Z racji rozwijającego się dziennikarstwa obywatelskiego z chęcią podejmiemy współpracę z adeptami sztuki dziennikarskiej. Stawiamy na zdolność, spryt, spostrzegawczość, wysoką kulturę osobistą i determinację do pracy. I TY możesz zostać naszym reporterem!

Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu, bo warto! Bądź na bieżąco!

REDAKCJA:
Wydawca portalu: Deyna Krzysztof „Artifex” – tel. +48 607913897
Redaktor Naczelny: Maria Kołonowicz
PR: Piotr Deyna – tel. +48 609926492
Reklama: tel. +48 691525833, e-mail: reklama@leborknews.pl

Siedziba

ul. I Armii WP 32
84-300 Lębork
Kontakt:
tel: +48 669892182
e-mail: redakcja@leborknews.pl
Facebook.com/LeborkNEWSpl

 

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę

Formularz kontaktowy