Praca w LeborkNEWS.pl

Redakcja Serwisu Informacyjnego www.LeborkNEWS.pl poszukuje osoby do współpracy na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Reklamy.

Opis stanowiska:

- sprzedaż kampanii reklamowych w internecie
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie długotrwałych relacji biznesowych z -pozyskanymi klientami
- przygotowywanie raportów sprzedażowych

Wymagania:

- łatwość nawiązywania kontaktów
- wyszukiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
- umiejętność pisania i redagowania krótkich form dziennikarskich
- znajomość pakietu MS Office
- orientacja na cel
- umiejętność pracy pod presją czasu
- odpowiedzialność, sumienność i kreatywność w wykonywaniu powierzonych zadań
- znajomość rynku mediów oraz doświadczenie w sprzedaży reklamy będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

- atrakcyjny system prowizyjny
- miłą i motywującą atmosferę pracy

osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie aplikacji pod adres: redakcja@leborknews.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • email
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Blip
  • Dodaj do ulubionych
  • Gadu-Gadu Live
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Wykop

Brak komentarzy.